top of page

Realizované stavby budou na světě dlouhou dobu, pojďme to promyslet a udělat vkusně, moderně, zábavně, dle osobních představ i finančních možností a s respektem k okolí. Stavba domu, rekonstrukce bytu, revitalizace náměstí a mnoho dalšího, to vše je vzrušující proces, který většina lidí řeší jen párkrát za život. Rádi s tím pomůžeme. Pojďme spolu mluvit a projít procesem s nadhledem a tak, aby nás to bavilo a byli jsme přesvědčeni o výsledku.

Naším cílem je, aby co nejvíce lidí žilo v hezkém prostředí, se kterým budou spokojeni.

      Ing.arch. Alžběta Kováčová

  (*1987)

autorizace ČKA 04 929

Pracovala jsem ​v ateliéru arch.Evy Jiřičné v Londýně (2015-2016)

Spolupracovala jsem s AD Nuance, Ing.arch.Jaroslavem Slavíčkem a A8000.

Studovala jsem na Fsv ČVUT obor Architektura a stavitelství se zaměřením na urbanismus. Dále jsem absolvovala půlroční studium na Université catholique v Louvain la Neuve v Belgii a na pražské pobočce North Carolina State University. Kratší studijní pobyty mě zavedly do Paříže a Maďarska. Studia jsem dokončila v roce 2012.

Baví mě cestovat a tím objevovat architekturu ve všech jejích minulých, současných i budoucích podobách s přesahem do dalších oblastí lidského života a lokální kultury. Příležitostně pracuji jako průvodce poznávacích zájezdů CK Mundo.

Mluvím anglicky, francouzsky a trochu i rusky.

Ing.arch. Miroslav Štross

(*1985)

Po škole jsem šel na zkušenou do jiného oboru a pracoval u operátora trhu s elektřinou (OTE, a.s.: 2013-2019), naplno se architektuře věnuji od roku 2019.

 

Studoval jsem na Fsv ČVUT obor Architektura a stavitelství a poslední ročník jsem absolvoval ve Francii na Institut National des Sciences Appliquées de Lyon se zaměřením na urbanismus a udržitelný rozvoj.

 

Baví mě mnoho nesourodých věcí od cestování, paraglidu, přes práci se dřevem, kreslení až po méně přitažlivá témata jako je programování v excelu...

 

Mluvím anglicky, francouzsky a znám základy arabštiny.

Spolupráce

Eva Koubková Grochová, MDes

Ing. arch. Lucie Petrášová

bottom of page